HAKKIMIZDA

Mavi Sauna 2000’li yılların başında kurulmuş olup halen yüzlerce referans ve müşteri portföyü ile sipariş üzerine ahşap sauna imalatı,buhar odası ve Türk hamamı yapmaktadır.

Kendi alanlarında yetkin bir tecrübeye sahip olan teknik ve idari kadromuz ile, müşterilerinin arzularına uygun özelliklerde ve ebatlarda sauna,buhar odası,hamam ve özel projelendirme ile üretim yaparak,sektörde hatrı sayılacak bir yerde,akla gelen ilk firmalardan biri olmaktadır.

Kurulduğu günden beri bugüne kadar hep en iyiyi en uygun fiyata kullanıcılarımızın hizmetine sunmuş,geniş ürün yelpazesinde kaliteden ödün vermiyerek, içinde bulunduğu camianın ana görevinin, insan yaşamının kalitesini ve süresini arttırmak olduğunun bilinciyle en son teknolojilerin kullanıcılarına ulaştırılması, kullanılması ve yaygınlaşması için devamlı bir arayış içinde olmuştur.


MİSYONUMUZ

Yenilikçi yaklaşımlarımızda müşterilerimizin kalite ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, beklentilerini aşacak şekilde karşılamak, uzun vadeli bağlılıklarını artırmak Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde hedeflerine ulaşarak, sürekli gelişip büyümeyi sağlamak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize sunduğumuz hizmette sıfır hata ile daima kaliteli ürün ve hizmet sunan, müşterilerini doğru yönlendiren örnek bir kuruluş olmak ancak hizmet kalitemizle değil, iş sağlığı ve güvenliğini gözeten çalışma ortamımız ve faaliyetlerimizin çevremiz üzerindeki potansiyel etkilerini göz önünde bulunduran, çevre duyarlılığımız ile de sektörümüze öncülük yapmak.