Sauna Aksesuarları

Sauna Klapesi

Saunalarda havalandırmak için açılan bölümlere monte edilen bu ürün gerektiğinde açılıp ve kapanabilen bir mekanizmaya sahiptir.

Sauna Apliği

Aydınlatma sisteminde kullanılan bu aksesuar saunanıza şık bir görünüm kazandırır.Aynı zamanda ışık perdesi olarakda adlandırılır.

Sauna Kokusu

Mentöllü, Çam, okaliptus ve karşık meyve aromalı formlarda üretilen sauna kokuları,saunanızın ambiansını değiştirecek,

Ahşap Sauna Yastığı

Sauna içerisindeki oturma grublarının baş kısman bulunan bu aksesuar,saunadan aldığınız keyif maksimum seviyeye çıkarmaya yardımcı olur.Özel ve ergonomik olarak tasarlanan bu yastıklar standart olanın dışında ölçülerinize göre imalat edilip üretilebilir.

Sauna Taşı

Sauna sobalarının kapasitelerine göre üzerine yerleştirilen özel volkanik taştır.Sauna taşı özel yapısı sayesinde saunanın ısısını verimli bir şekilde korumasına yardımcı olur ve enerji tasarrufu sağlar.

Kum Saati

Saunalar için önemli bir aksesuar olan kum saati seans takibi için çok önemlidir 15dk zaman dilimine göre ayarlanmış saat, ergonomik yapısı ve basit kullanımı sayesinde kolayca saunada geçirilen zamanınızı kontrol etmenize olanak sağlar.

Termometre&Higrometre

Termometre ve higrometre kombine şekilde ahşap olarak tasarlanmıştır.Saunanızın sıcaklık ve nem değerlerini aynı anda görmenize olanak tanır.

Ahşap Kova Kepçe

İçersine koyulan losyon ve su sayesinde saunanızda nemli ve hoş kokulu bir ortam yaratır.Her seans için 1 kepçe olacak şekilde sauna sobasının üzerindeki taşlara gezdirerek 1 kepçe dökülür.
Call Now Button