Kalite Belgelerimiz

CE Belgemiz

CE işareti, bir güven markası ve garanti belgesi olmamakla birlikte ürün güvenliğinin başladığını gösterir. .CE işaretinin olmaması demek; ürünün temel güvenlik şartlarının dışında olduğunu gösterir.Mavi Sauna olarak müşterilemizin sağlığını ve güvenliğini önemseyerek tüm sauna ekipmanlarımız ve buhar jeneratörümüz CE sertifasına haizdir.

ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini açık, şeffaf, hızlı, güvenli, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunma anlayışıyla ele alarak, olası müşteri şikayetlerinin belirlenmesi, çözülmesi ve müşteri memnuniyetinin artırılması için Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemine ait temel esasları uygulayarak bu sertifikayı almaya hak kazandık.

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve ve Güvenliği Yönetim Sistemi

İşyerimize gelen ziyaretçiler ve misafirlerimize, tüm çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli çalışma koşulları temin etmek, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve son teknolojiyi kullanarak, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının oluşmadan önlenmesini sağlamak ve eksiksiz bir şekilde uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi amacıyla İSG Yönetim Sisteminin gerekliliklerini uygulayarak sertifikamızı aldık.

Call Now Button